Сучасні технології відіграють ключову роль у сфері нерухомості, значно покращуючи процеси купівлі-продажу об'єктів та їх оренди. Інтерактивні смарт-дошки і кіоски самообслуговування від INTBOARD є інноваційними інструментами, здатними змінити на краще роботу не тільки рієлторів і забудовників, а й девелоперів. Їх впровадження робить взаємодію з клієнтами більш наочною та ефективною, забезпечуючи якісний сервіс і покращуючи комунікацію між усіма учасниками ринку.

Переваги інтерактивних технологій INTBOARD
для рієлторських компаній

Універсальна панель інтерактивна для рієлторів, як і сенсорна технологія у форматі інфокіоску, допомагає співробітникам компанії проводити віртуальні тури по квартирах і будинках, даючи змогу клієнтам знайомитися з об'єктами, які їх цікавлять, не виходячи з офісу.

Такі технології значно прискорюють процес ухвалення рішень, оскільки потенційні покупці отримують повне уявлення про нерухомість у найкоротші терміни. 

Використання інтерактивних технологій впливає і на професіоналізм рієлторів. Оперативне оновлення інформації та доступ до актуальних даних допомагають їм бути більш гнучкими та адаптивними до змін ринку. Клієнти відчувають сучасний підхід і високий рівень сервісу, що веде до підвищення їхньої довіри. У результаті, компанії, які впроваджують інтерактивні обладнання Intboard, залучають більше партнерів, забезпечуючи стабільне зростання і розвиток бізнесу.

Впровадження INTBOARD у бізнес забудовників

Не менш актуальні сенсорний кіоск і смарт-дошка для забудовника. Завдяки інтерактивним технологіям відкриваються для нього такі можливості та переваги:

 • Віртуальні тури по об'єктах. Клієнти можуть детально ознайомитися з майбутніми об'єктами нерухомості, що особливо корисно на етапі будівництва, коли реальний доступ до них обмежений.
 • Інтерактивне планування. Можливість демонстрації різних варіантів планувань квартир і будинків, включно з декором і меблями, допомагає візуалізувати майбутній вигляд приміщення. 
 • Демонстрація інфраструктури. Сенсорна дошка для нерухомості дає змогу показувати розташування об'єктів щодо інфраструктури, транспортних вузлів та інших важливих об'єктів. 
 • Аналіз ринку. Можливість його оперативного аналізу та демонстрації динаміки цін, попиту на нерухомість зі швидкою адаптацією пропозицій до поточних умов.
 • Дистанційний доступ. Клієнти можуть переглядати та вибирати об'єкти нерухомості віддалено, що особливо актуально в сучасних умовах. 
 • Підвищення ефективності продажів. Інтерактивні презентації та тури дають змогу швидше продавати об'єкти нерухомості, залучаючи більше покупців і скорочуючи терміни окупності.
 • Інноваційний імідж. Велика інтерактивна панель Інтборд в офісі або сенсорний тотем у вестибюлі – яке б цифрове обладнання ви не вибрали, воно створить позитивний імідж компанії, залучаючи більше партнерів і виділяючи забудовника на тлі конкурентів.

Використання INTBOARD девелоперами

Дедалі частіше рішення інтерактивний стіл купити ухвалюють сьогодні девелопери, адже впровадження цього або інших видів смарт-техніки значно полегшує керування проєктами на всіх етапах. Цифрові панелі дають змогу детально представляти об'єкт зі стадії планування до завершення будівництва, що важливо для залучення інвесторів. З їхньою допомогою можна наочно демонструвати поточний статус проєкту, заплановані етапи та терміни завершення, що сприяє збільшенню довіри з боку партнерів і прискорює ухвалення рішень про фінансування.

Крім того, панель інтерактивна, ціна якої залежно від моделі та конфігурації варіюється в доволі широкому діапазоні, допомагає ефективно керувати проєктами, відстежуючи виконання робіт і координуючи дії всіх учасників. Візуалізація даних і оперативний обмін інформацією дають змогу швидко реагувати на зміни та коригувати плани, що підвищує загальну ефективність і знижує можливі ризики, сприяючи більш злагодженій і продуктивній роботі.

Перспективи розвитку та застосування
інтерактивних технологій INTBOARD

Smart інтерактивна дошка, як й інші технології від INTBOARD, мають широкий потенціал для подальшого розвитку і застосування у сфері нерухомості, включаючи такі перспективи:

 • Розширення функціоналу. Постійне оновлення функціональних аспектів інтерактивних панелей дасть змогу пропонувати нові сервіси та поліпшення. 
 • Інтеграція з віртуальною та доповненою реальністю. Поєднання інтерактивних технологій з VR та AR допоможе створити більш реалістичні презентації об'єктів нерухомості
 • Поліпшення мобільних рішень. Розробка мобільних продуктів для доступу до інтерактивних презентацій і віртуальних турів дасть можливість клієнтам користуватися послугами на ходу. 
 • Автоматизація процесів. Рішення панель інтерактивну купити дасть змогу інтегрувати її з системами керування проєктами і CRM, поліпшивши організацію (ефективність) роботи і знизивши водночас супутні витрати.
 • Поліпшення аналітичних можливостей. Розширені аналітичні інструменти дадуть змогу забудовникам і девелоперам ухвалювати більш обґрунтовані рішення. 
 • Глобальне поширення. Розширення застосування інтерактивних технологій на міжнародні ринки дасть змогу компаніям залучати клієнтів та інвесторів по всьому світу. 

Наші рекомендації

Спираючись на досвід компанії INTBOARD щодо впровадження смарт-обладнання в сферу нерухомості, відзначимо, що професіоналам галузі варто звернути особливу увагу на інтерактивний сенсорний кіоск самообслуговування. Активне впровадження цього різновиду інтерактивних технологій у бізнес дасть змогу в майбутньому надавати клієнтам консультації та відповіді на запитання, а також збирати контактну інформацію про клієнтів для подальшого зв'язку з ними. Взаємодіючи з інтерактивним кіоском, клієнт зможе самостійно, без залучення співробітника компанії, заповнити форму заявки і провести платіж.

Зрештою, задоволені будуть обидві сторони. У персоналу фірми «розв'яжуться руки» для виконання інших завдань. Процес оформлення замовлень прискориться, до того ж з мінімальною ймовірністю помилок, які під час ручного введення даних – часте явище.

Детальнішу інформацію про сенсорні технології українського бренду INTBOARD, партнером якого ми є, ви знайдете в тематичних розділах нашого каталогу, присвячених конкретним видам обладнання.

Також менеджер-консультант готовий відповісти на ваші запитання, тож звертайтеся!