Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Інтерактивне обладнання INTBOARD™

Відгуки про магазин

5.0
17 відгуків
Сортування:
Дякуємо за касу самообслуговування, невелика, легка в налаштуваннях, за один день підготували її до роботи.
Відповісти
Наша компанія купила інтерактивну панель із цього магазину для корпоративних тренінгів. Продукт виявився відмінним: висока якість зображення, легке керування, швидка доставка і привітний персонал. Дякуємо !
Відповісти
Велика подяка інтернет-магазину за відмінний сервіс і оперативну доставку нашої панелі. Все прийшло в цілковитому порядку і відповідає опису на сайті. Рекомендую цей магазин для покупок!
Відповісти
Ваш магазин — це приклад професіоналізму і відповідального ставлення до клієнтів. Буду звертатися ще! Панель ідеально працює, це дійсно сучасне зручне рішення для сервісу наших клієнтів.
Відповісти
Зручний процес покупки і відмінний сервіс доставки. Ми задоволені своїм вибором панелі для нашої студії.
Відповісти
Дуже задоволені покупкою! Інтерактивна дошка працює чітко, легко налаштовується і ідеально підходить для наших потреб в навчанні.
Відповісти
Дякуємо магазину за швидке оформленні і відправку нашої панелі. Вже отримали, розпакували.Ще думаємо на стіну, чи на ніжку... Взагалі задоволені сервісом цього магазину.
Відповісти
Ми дуже задоволені вибором інтерактивного стилика в вашому магазині. Він дуже подобається і дітям, і дорослим. Розібралися швидко, налаштували і він вже в роботі. Дякуємо!
Відповісти
Замовили і вже отримала чудову панель, для нашого бізнес центру це ідеальне рішення для презентацій, нарад. Дякуємо магазину за підбір моделі по розмірам. Покупкою задоволені, магазин можемо рекомендувати.
Відповісти
Дякуємо магазину, це вже друга дошка, яку нам поставляє ваш магазин. Ми задоволені і якістю, і функціями дошки Інтбоард, і вдячні за ретельне пакування. Магазин реокмендуємо!
Відповісти
Покупка інтерактивних панелей, це був важливий крок у покращенні ефективності наших зборів та презентацій. Завдяки цій технології ми змогли зробити наші зустрічі більш динамічними та взаємодійними. Користування обладнанням дуже просте, а функціонал дозволяє нам втілити свої ідеї в життя швидко й ефективно. Крім того, воно отримало позитивний відгук від наших колег та клієнтів, що додатково підтверджує його ефективність. Дуже задоволені покупкою і радимо ці панелі всім, хто шукає сучасні інструменти для розвитку своєї бізнесу.
Відповісти
Дуже задоволені покупкою інтерактивної дошки для нашої школи у вашому магазині! Вона чудово працює і вже стала невід'ємною частиною наших уроків. Дякуємо за якісний товар і привітне обслуговування! З повагою, ЗОШ №15.
Відповісти
Угода на покупку інтер кіоска пройшла легко, швидко, ми отримали всі відповіді на запитання перед покупкою, відправка була на наступний день. Можемо впевнено рекомендувати магазин для співпраці.
Відповісти
Чудова інтереактивна панель! Дякуємо магазину за консультацію, завжди були на звя'зку, доставка швидка. Рекомендую!
Відповісти
Дякуємо магазину за нашу інтерактивну дошку, все отримали, вже навісили і знайомимося з усіма її можливостями. Чудове нове обладнання, яке обовязково зробить освітній процес більш цікавий для дітей.
Відповісти
Хочемо висловити подяку магазину за супровід нашого замовлення, постійно були на зв'язку, надавали консультації по встановленню і налаштуванню дошки. Дуже задоволені сервісом і швидкою доставкою Рекомендуємо магазин!
Відповісти
Звернулися до магазину для придбання інтерактивної панелі для нашої школи іноземних мов в місті Дніпро. Вже отримали своє замовлення, встановили, і вже почали використовувати в процесі навчання. Тільки позитивна оцінка роботі панелі і магазину.
Відповісти
Вгору